kontakt@studiourodyam.pl
salon +48 77 441 18 92
szkolenia: +48 536 334 146

salon +48 77 441 18 92

szkolenia +48 536 334 146

studiourodyam@wp.pl

salon +48 77 441 18 92

szkolenia: +48 536 334 146

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w minionym tygodniu miałyśmy zaszczyt obchodzić piąte urodziny naszego salonu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, że to już pięć lat! Ale to wszystko dzięki Wam – naszym drogim klientkom! To Wy dajecie nam motywację do dalszego działania, a Wasze ogromne zaufanie jest dla nas największą nagrodą. Dziękujemy za Wasze motywujące i piękne rekomendacje, które są dla nas źródłem refleksji i zawodowym punktem odniesienia. Wasze opinie uzmysławiają nam nieograniczone możliwości zawodowe i stanowią kwintesencję tego co robimy.

Przez te pięć lat bardzo wiele się działo i zmieniało… Remont, powiększenie salonu – to były dla nas duże wyzwania, ale dałyśmy radę! 🙂 Dzięki temu mamy więcej miejsca i możliwości, aby gościć Was w naszych progach. Co jakiś czas poszerzamy również naszą ofertę i pogłębiamy dla Was wiedzę na licznych szkoleniach. Dużym osiągnięciem jest dla nas fakt, że wprowadziłyśmy do naszej oferty szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, które cieszą się dużym powodzeniem. Jednak przede wszystkim naszym największym osiągnięciem i dumą jest nasz zespół! Tworzą go najlepsze specjalistki, posiadające niezbędne doświadczenie zawodowe oraz certyfikaty potwierdzające wysokie kwalifikacje. To właśnie dzięki naszym dziewczynom, Studio Urody Anny Mrowiec cieszy się tak dużym powodzeniem i jest miejscem do którego chętnie wracacie. Przez te pięć lat wylało się tu wiele łez wzruszenia oraz mnóstwo uśmiechu, a wszystko to dzięki Wam.

Podsumowując, dziękujemy za tak liczną frekwencję na naszych piątych urodzinach! Było nam niezmiernie miło Was gościć, poczęstować szampanem oraz czymś słodkim! 🙂 Mamy nadzieję, że atrakcje, które dla Was przygotowałyśmy spełniły Wasze oczekiwania 🙂

Naszym klientkom, zarówno tym stałym jak i tym, które odwiedzają nas rzadziej, dziękujemy za wspólne 5 lat!

Do zobaczenia w naszym salonie 🙂
Zespół Studio Urody Anna Mrowiec