kontakt@studiourodyam.pl

salon +48 77 441 18 92
szkolenia: +48 536 334 146

salon / szkolenia +48 733 433 041

studiourodyam@wp.pl

salon +48. 733 433 041 / 77 441 18 92

szkolenia: +48 536 334 146

Studio Urody Anny Mrowiec to odpowiedź na potrzeby Twojej skóry, ciała i duszy.

Nasz salon jest miejscem, w którym możesz zasięgnąć porady z zakresu pielęgnacji urody i skorzystać z kompleksowych usług. Oferta zabiegowa skierowana jest do wszystkich osób bez względu na wiek i płeć czy też czas jaki chcą przeznaczyć na wizytę w gabinecie. Zabiegi skomponowane są zarówno w kierunku osób borykających się z uciążliwymi defektami skóry jak i tych, którzy w profesjonalny sposób chcą zadbać o twarz i ciało oraz zrelaksować i wyciszyć swoje zmysły. W naszym salonie zabiegi wykonywane są na urządzeniach najnowszej generacji, które łączymy z ekskluzywnymi kosmetykami oraz relaksacyjnymi masażami. Jesteśmy odskocznią zarówno dla Twojego ciała, jak i duszy.Studio Urody położone jest w centrum Opola, a z naszych okien rozprzestrzenia się widok na panoramę miasta . Miła atmosfera i przytulne wnętrze tworzą niepowtarzalną atmosferę co sprawia, że klienci chętnie wracają. A profesjonalna, przyjazna obsługa sprawia, że każdy czuje się tu wyjątkowo i chętnie oddaje się w ręce naszego personelu. Dbając o Twój komfort oraz bezpieczeństwo, zapewniamy czystość i sterylność przy wykonywaniu każdej usługi.Czy udało nam się stworzyć idealne miejsce dla Ciebie? Warto tu przyjść i się przekonać! Jedno jest pewne, zamierzamy Wam dać wszystko to, co sprawi, że patrząc na siebie w lustrze pomyślicie- jestem wyjątkowa!

Studio Urody Anna Mrowiec to zespół profesjonalistów o najwyższych kompetencjach. Wiedza i biegłość w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań gwarantują klientom najlepsze efekty a zaangażowanie i zrozumienie ich potrzeb – doskonałe samopoczucie i głęboką harmonię ciała i umysłu.

Anna Mrowiec

Anna Mrowiec

Właścicielka Studio Urody oraz Centrum Szkoleniowego PMU & Cosmetology

Kosmetolog, linergistka oraz licencjonowana, międzynarodowa trenerka PMU. Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego w kategorii Master Brows PMU Gold 2019 oraz reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata PMU International Beauty Voyage. Od wielu lat wykonuję makijaż permanentny oraz prowadzę szkolenia ze swoich autorskiej technik pigmentacji Powder&Ombre Brows. Zostałam odznoczona wieloma cennymi wyróżnieniami za jakość pracy oraz poziom prac moich kursantek, między innymi AIPMUA, Pro Teacher czy AcademyS by Sviatoslav Otchenash. 
Jestem współautorką e-book „Profesjonalne zdjęcia PMU, sposób na piękne zdjęcia zrobione smartfonem”. A oprócz wielu artykułów w branżowych magazynach beauty, jako jedna ze światowy ekspert i jedyna od pudrowych brwi opisałam swoją technikę w „Vademecum Mikropigmentacji”. 
Mimo, że na moje szkolenia przyjeżdża wiele linergistek, nie tylko z Polski, nadal pogłębiam swoją wiedzę czerpiąc również z doświadczenia najlepszych  specjalistów z całego świata.
Aleksandra Zabłocka

Aleksandra Zabłocka

Dyplomowana kosmetyczka i masażystka

Objęta wieloma certyfikatami. Profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na wypracowanie wysokiej jakości każdej usługi. Specjalizuje się w zabiegach redukujących nadmierne owłosienie, w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy a w szczególności w zabiegach pielęgnujących stopy. Wiedzę swoją pogłębia na licznych kursach i szkoleniach, a do każdego klienta podchodzi indywidualnie i zawsze dba o jego dobre samopoczucie podczas zabiegu. Jest osobą niezwykle dokładną z dużym poczuciem odpowiedzialności za zdrowie i urodę klienta. Osoba niesamowicie cierpliwa i ciepła, lubiąca pracować z ludźmi- posiada wysoko rozwiniętą umiejętność nawiązywania przyjaznego kontaktu z klientem. Jest przy tym wyrozumiała i dyskretna.

Justyna Andrusyszyn

Justyna Andrusyszyn

Wykształcona linergistka

Bardzo zmotywowana do rozwijania estetyki swojej pracy. Specjalizuje się w dziedzinie makijażu permanentnego oraz pielęgnacji okolic oczu. Uczestnicząc w szkoleniach, podnosi swoje umiejętności, poszerzając horyzont wiedzy i możliwości makijażu permanentnego. Jest wierna eleganckiej estetyce makijażu, który charakteryzuje się naturalnością, delikatnością i spójnością z urodą Klientki. Dba o Twoje bezpieczeństwo i długotrwałe zadowolenie z efektu. Do swojego zawodu podchodzi bardzo profesjonalnie, ze świadomością odpowiedzialności swoich wyborów.

Marta Szydłowska

Marta Szydłowska

Uwielbia branże beauty, z wykształcenia kosmetolog. Błyskotliwa, sympatyczna i kontaktowa. To właśnie ona jako pierwsza wita Was szerokim uśmiechem, kiedy przekraczacie próg naszego salonu. A jak dobrze wiemy, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Zawsze gotowa do pomocy. Swoje wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi doskonale wykorzystuje w naszym Studiu Urody, będąc odpowiedzialną za kontakt z Klientem, marketing oraz organizację pracy salonu. Marta pomoże Wam ustalić termin wizyty i chętnie udzieli informacji na temat zabiegów w ofercie salonu. Dba o dobrą atmosferę, wykazując się także empatią i zrozumieniem w stosunku do każdego klienta.

Ula Kownacka

Ula Kownacka

Uśmiechnięta, kompetentna recepcjonistka. Dba o dobrą organizację pracy w salonie. Koordynuje kalendarz wizyt zapewniając naszym klientom najbardziej dogodny termin realizacji usług, oraz jak najkrótszy czas oczekiwania. Swoje zdobyte umiejętności technika organizacji reklamy wykorzystuje w prowadzeniu mediów społecznościowych salonu. Dobrze orientuje się w marketingu. Jej atutem jest duża komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość oraz empatia. To ona udzieli Wam informacji o dostępnej ofercie, zapewni Wam komfortowe samopoczucie podczas wizyty w naszym salonie oraz zadba o to, abyście czuli się swobodnie w Studio Urody.

Maciej Ganczarski

Maciej Ganczarski

Odpowiedzialny za wykonywanie zabiegów mikropigmentacji skóry głowy. Swoje umiejętności doskonali poprzez praktykę i modyfikację zdobytej wiedzy. Jego dokładność, staranność i oddanie pracy przedkłada się na świetne rezultaty zabiegów. Ma indywidualne podejście do każdego klienta. Zabieg SMP traktuje również jako ogromną zmianę w życiu swoich klientów. Całą zdobytą wiedzę, przelewa na pracy z klientem i pragnie uświadomić innych, że mikropigmentacja skóry głowy to świetne rozwiązanie problemu łysienia.

Zobacz Nasz salon