kontakt@studiourodyam.pl
salon +48 77 441 18 92
szkolenia: +48 536 334 146

Studio Urody Anny Mrowiec to odpowiedź na potrzeby Twojej skóry, ciała i duszy.

Nasz salon jest miejscem, w którym możesz zasięgnąć porady z zakresu pielęgnacji urody i skorzystać z kompleksowych usług. Oferta zabiegowa skierowana jest do wszystkich osób bez względu na wiek i płeć czy też czas jaki chcą przeznaczyć na wizytę w gabinecie. Zabiegi skomponowane są zarówno w kierunku osób borykających się z uciążliwymi defektami skóry jak i tych, którzy w profesjonalny sposób chcą zadbać o twarz i ciało oraz zrelaksować i wyciszyć swoje zmysły. W naszym salonie zabiegi wykonywane są na urządzeniach najnowszej generacji, które łączymy z ekskluzywnymi kosmetykami oraz relaksacyjnymi masażami. Jesteśmy odskocznią zarówno dla Twojego ciała, jak i duszy.Studio Urody położone jest w centrum Opola, a z naszych okien rozprzestrzenia się widok na panoramę miasta . Miła atmosfera i przytulne wnętrze tworzą niepowtarzalną atmosferę co sprawia, że klienci chętnie wracają. A profesjonalna, przyjazna obsługa sprawia, że każdy czuje się tu wyjątkowo i chętnie oddaje się w ręce naszego personelu. Dbając o Twój komfort oraz bezpieczeństwo, zapewniamy czystość i sterylność przy wykonywaniu każdej usługi.Czy udało nam się stworzyć idealne miejsce dla Ciebie? Warto tu przyjść i się przekonać! Jedno jest pewne, zamierzamy Wam dać wszystko to, co sprawi, że patrząc na siebie w lustrze pomyślicie- jestem wyjątkowa!

Studio Urody Anna Mrowiec to zespół profesjonalistów o najwyższych kompetencjach. Wiedza i biegłość w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań gwarantują klientom najlepsze efekty a zaangażowanie i zrozumienie ich potrzeb – doskonałe samopoczucie i głęboką harmonię ciała i umysłu.

Anna Mrowiec

Anna Mrowiec

Właścicielka Studio Urody oraz Centrum Szkoleniowego PMU & Cosmetology

Kosmetolog, linergistka oraz licencjonowana, międzynarodowa trenerka PMU. Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego w kategorii Master Brows PMU Gold 2019 oraz reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata PMU International Beauty Voyage. Od wielu lat wykonuję makijaż permanentny oraz prowadzę szkolenia ze swoich autorskiej technik pigmentacji Powder&Ombre Brows. Zostałam odznoczona wieloma cennymi wyróżnieniami za jakość pracy oraz poziom prac moich kursantek, między innymi AIPMUA, Pro Teacher czy AcademyS by Sviatoslav Otchenash. 
Jestem współautorką e-book „Profesjonalne zdjęcia PMU, sposób na piękne zdjęcia zrobione smartfonem”. A oprócz wielu artykułów w branżowych magazynach beauty, jako jedna ze światowy ekspert i jedyna od pudrowych brwi opisałam swoją technikę w „Vademecum Mikropigmentacji”. 
Mimo, że na moje szkolenia przyjeżdża wiele linergistek, nie tylko z Polski, nadal pogłębiam swoją wiedzę czerpiąc również z doświadczenia najlepszych  specjalistów z całego świata.
Magdalena Pabis

Magdalena Pabis

Licencjonowany kosmetolog

Linergistka z kilkuletnim doświadczeniem. Trener stylizacji brwi. Szkoliła się u wielu wybitnych specjalistów, swój warsztat również udoskonalała pod okiem Anny Mrowiec. Specjalizuje się w makijażu permanentnym, small tattoo, laminacji brwi oraz hennie pudrowej. Jest osobą niezwykle otwartą i pogodną. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Podchodzi indywidualnie do każdego klienta, biorą pod uwagę jego oczekiwania i własne doświadczenie.

Aleksandra Zabłocka

Aleksandra Zabłocka

Dyplomowana kosmetyczka i masażystka

Objęta wieloma certyfikatami. Profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na wypracowanie wysokiej jakości każdej usługi. Specjalizuje się w zabiegach redukujących nadmierne owłosienie, w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy a w szczególności w zabiegach pielęgnujących stopy. Wiedzę swoją pogłębia na licznych kursach i szkoleniach, a do każdego klienta podchodzi indywidualnie i zawsze dba o jego dobre samopoczucie podczas zabiegu. Jest osobą niezwykle dokładną z dużym poczuciem odpowiedzialności za zdrowie i urodę klienta. Osoba niesamowicie cierpliwa i ciepła, lubiąca pracować z ludźmi- posiada wysoko rozwiniętą umiejętność nawiązywania przyjaznego kontaktu z klientem. Jest przy tym wyrozumiała i dyskretna.

Diana Pasek

Diana Pasek

Dyplomowana kosmetyczka

Kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje zarówno zabiegi pielęgnacyjne z zakresu manicure, pedicure jak i pielęgnacji twarzy, szyi , dekoltu i oprawy oczu. Jest naszą specjalistką z zakresu zabiegów na ciało, mających na celu ujędrnienie skóry, redukcje cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki. Także masaż relaksacyjny, wykonany przez Dianę jest ceniony przez wiele zadowolonych klientek. Oprócz pogłębiana wiedzy z zakresu kosmetologii i uczestniczenia na licznych szkoleniach, od dawna interesuje się wpływem energii na nasze życie, świadomym i zdrowy stylem życia oraz odżywiania. Swoją dobrą energie i uśmiech stara się przekazywać każdej swojej klientce aby pobyt w naszym salonie był powodem dobrego samopoczucia oraz ucztą dla ciała i duszy.

Marta Szydłowska

Marta Szydłowska

Uwielbia branże beauty, z wykształcenia kosmetolog. Błyskotliwa, sympatyczna i kontaktowa. To właśnie ona jako pierwsza wita Was szerokim uśmiechem, kiedy przekraczacie próg naszego salonu. A jak dobrze wiemy, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Zawsze gotowa do pomocy. Swoje wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi doskonale wykorzystuje w naszym Studiu Urody, będąc odpowiedzialną za kontakt z Klientem, marketing oraz organizację pracy salonu. Marta pomoże Wam ustalić termin wizyty i chętnie udzieli informacji na temat zabiegów w ofercie salonu. Dba o dobrą atmosferę, wykazując się także empatią i zrozumieniem w stosunku do każdego klienta.

Zobacz Nasz salon