+48 77 441 18 92 kontakt@studiourodyam.pl

Regulamin zapisów

 

 

1. Zanim zarezerwujesz termin upewnij się, że nie ma żadnych rzeciwwskazań do wykonania zabiegu http://studiourodyam.pl/blog/jakie-sa-przeciwwskazania-do-wykonania-makijazu-permanentnego/

NIE ZATAJAJ  ŻADNYCH INFORMACJI O ZAŻYWANYCH LEKACH, CHOROBACH, CIĄŻY.
Jeśli nie jesteś pewna czy możesz mieć wykonany makijaż, zadzwoń i zapytaj.

2. Jeśli chciałabyś skorzystać z atrakcyjnej ceny i szybszego terminu, możesz umówić się jako modelka pokazowa na szkolenie. Pigmentacja w całości wykonywana jest przeze mnie i obejmuję również korektę.

3. Chcesz skorzystać z usługi w super cenie? Umów się jako modelka dla kursantki! Usługa nie obejmuję korekty. Korekta nie zawsze będzie potrzebna ale jeśli zdecydujesz się otrzymasz ją w atrakcyjnej cenie do dwóch miesięcy i zostaniesz już moją stała klientką co będzie liczyło się przy możliwości ze skorzystania z odświeżenia w atrakcyjnej cenie.

4. Przy rezerwacji terminu na makijaż permanentny pobierany jest zadatek w wysokości 100 zł.

5. Kwota końcowa pomniejszana jest o zadatek, jeżeli zabieg się odbędzie.

6. Zadatek należy wpłacić do 5 dni od zapisu.

7. Jeśli zadatek do 5 dni od zapisu nie będzie uregulowany termin zostaje automatycznie anulowany i jest dostępny dla innych klientów.

8. Zadatek można uregulować osobiście w salonie lub można wpłacić przelewem na konto:

18 1090 2590 0000 0001 3728 2221
Studio Urody Anna Mrowiec
ul. Ozimska 25
45-057 Opole

9. Zadatek przepada w momencie rezygnacji z umówionego terminu oraz jeżeli zabieg się nie odbędzie z przyczyn zależnych od klientki.

10. Termin Ci nie odpowiada.  Zadzwoń minimum 48 h przed zabiegiem, postaram się zamienić Twój termin z inną klientką, która chętnie wykona swoją usługę wcześniej.

11. Klientki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny mają obowiązek powiadomić nas o tym przy zapisie, ponieważ zanim zdecydujemy się wykonać makijaż musi być on poprzedzony konsultacją.

12. Korekta makijażu permanentnego wykonana do dwóch miesięcy jest w cenie. Po dwóch miesiącach jest już płatna od kwoty 100 zł wzwyż.

13. Korektę brwi najwcześniej można wykonać po 4 tygodniach od zabiegu.

14. Jeżeli chcesz żeby brwi wyglądały przez cały czas estetycznie zaleca się wykonanie korekty raz w roku. Cena takiej korekty do 12 miesięcy to koszt 50% aktualnej ceny, natomiast do 18 miesięcy- 80% aktualnej ceny. 

http://studiourodyam.pl/blog/jak-dlugo-utrzymuje-sie-makijaz-permanentny/

Pamiętaj! Jestem specjalistką, wiem jaki pigment dobrać aby kolor ładnie się prezentował.             

Makijaż delikatnie się odbarwił ? Przed odświeżeniem jako moja stała klientka możesz skorzystać z darmowej usługi laserowego stonowania koloru.

Skontaktuj się ze mną.

15. Zabieg poprzedzony jest rozmową , przeprowadzana jest wizualizacja i jest dobierany odpowiedni kształt, metoda oraz kolor.

16. Jeżeli bardzo zależy Ci na wykonaniu makijażu permanentnego na „już” istnieje taka możliwość. Odbywa się to poza godzinami pracy jako usługa VIP i jest 50% więcej płatna.

17. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty, po ustaleniu z klientką innego dogodnego dla niej terminu.